mtblidzbark17

I Lidzbarski Maraton MTB. Lidzbark Welski 28.05.2017

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Andrzej JózefowiczM2(40-59lat)ŚREDNI
Lidzbark
2.Andrzej SobekM1(19-39lat)DŁUGI
Hades Team MtbŁochowo
3.Marcin FausekM2(40-59lat)DŁUGI
TTC BERETTA Toruń Torun
4.Przemysław KowalewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
M1(19-39lat)DŁUGI
MTB Team OstródaOstródaZapłacono
5.Adam NowakowskiM1(19-39lat)DŁUGI
Hotel Krasicki MTB Olsztyn TeamOlsztynZapłacono
6.Przemysław BuczakM1(19-39lat)DŁUGI
SISU OWB TEAMKrobia
7.Sławomir KowandaM2(40-59lat)ŚREDNI
Orka Masters IławaLubawaZapłacono
8.Tomasz DobrowolskiM1(19-39lat)DŁUGI
BIKE SPORT DZIAŁDOWOKurki
9.Michał PalczewskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Grabowo
10.MALGORZATA RATKOWSKAK1(19-39lat)ŚREDNI
HAS TEAM ŚWIECIEŚWIECIEZapłacono
11.Marta RaszkiewiczK1(19-39lat)DŁUGI
Akademia Kolarstwa OlsztynOlsztyn
12.Jolanta Sosnowska-DłoniakK2(40lat+)DŁUGI
WSKG Rowery Jamróz Kenda TeamBogdanyZapłacono
13.Bartek MęzińskiM1(19-39lat)DŁUGI
Finisher.pl Warmia MTBOlsztyn
14.Kasia LaskowskaK1(19-39lat)DŁUGI
Finisher.plŁomianki
15.Marcin BilskiM1(19-39lat)ŚREDNI
RDLP OLSZTYN MTB TEAMLidzbarkZapłacono
16.Grzegorz KoziorowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Akademia Kolarstwa OlsztynOlsztynek
17.Witold ZagożdżonM2(40-59lat)DŁUGI
Nidzica BiegaNidzica
18.Jarosław WołosiukM1(19-39lat)DŁUGI
Centrum Rowerowe Olsztyn TeamOlsztynZapłacono
19.Arkadiusz DaszkiewiczM2(40-59lat)DŁUGI
Rant BartoszyceBartoszyce
20.ewa wiśniewskaK2(40lat+)ŚREDNI
Lidzbark Welski
21.Rafał KołakowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
Bike Sport DziałdowoDziałdowoZapłacono
22.Marcin JasińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Salon Rowerowy KolarzJaśLubawaZapłacono
23.Piotr SobierajskiM2(40-59lat)DŁUGI
RANT BARTOSZYCEBartoszyce
24.Przemysław ŁawickiM2(40-59lat)DŁUGI
Terra LubaviaNowe Miasto LubawskieZapłacono
25.Artur GuzewiczM1(19-39lat)ŚREDNI
Hotel Krasicki MTB Olsztyn TeamOlsztynZapłacono
26.Rafał BanulM2(40-59lat)DŁUGI
Bel Polska ChorzeleChorzele
27.Paweł RawdanowiczM2(40-59lat)DŁUGI
MTB Ostróda TeamOstróda
28.Konrad BanulJunior(14-18lat)DŁUGI
Bel Polska ChorzeleChorzele
29.Robert ŻebrowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
MTB Ostróda TeamOstróda
30.Iwona Zaniewska K2(40lat+)DŁUGI
Centrum Medyczne Zaniewska OlsztynZapłacono
31.Tomasz PiotrowskiM2(40-59lat)DŁUGI
Centrum Medyczne Zaniewska OlsztynZapłacono
32.Szczepan WilczewskiJunior(14-18lat)DŁUGI
brak Lidzbark
33.Rafał NeumannM1(19-39lat)ŚREDNI
TERENOWO.PLJarotyZapłacono
34.Stanisław PawłowskiM2(40-59lat)ŚREDNI
WSKG Like Bike Kenda TeamWłocławek
35.Piotr RomanM2(40-59lat)DŁUGI
AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYNNidzicaZapłacono
36.Arkadiusz HanasM2(40-59lat)DŁUGI
AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYNOlsztynZapłacono
37.Michał SzramM1(19-39lat)ŚREDNI
Jabłonowo Pomorskie
38.Tadeusz PiątkowskiM2(40-59lat)DŁUGI
MayerSport BokserskAutoserwisNowe Miasto Lubawskie
39.DARIUSZ SZYCHM2(40-59lat)ŚREDNI
CYKLO KWIDZYNRakowiecZapłacono
40.Remigiusz SowińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Cyklo KwidzynDankowo
41.WIKTOR POLONISM1(19-39lat)ŚREDNI
PŁOCKI KLUB KOLARSKIPŁOCK
42.Anna MniecznikowskaK1(19-39lat)ŚREDNI
Lidzbark
43.Jarosław ProścińskiM2(40-59lat)ŚREDNI
Sport Serwis TeamBydgoszcz
44.Dariusz PIOTRZKIEWICZM2(40-59lat)DŁUGI
SISU-OWB teamLubicz Górny
45.Łukasz LewickiM1(19-39lat)DŁUGI
KKS Masters BrodnicaBrodnica
46.Andrzej KalichM1(19-39lat)DŁUGI
CYKLISCI RYPINRYPIN
47.Slawomir FurmanekM2(40-59lat)ŚREDNI
4mmolTczew
48.Monika CzyżewskaK1(19-39lat)ŚREDNI
Szyszka Team OlsztynZapłacono
49.Adam MowińskiM2(40-59lat)DŁUGI
BrakNowe miasto lubawskieZapłacono
50.Dariusz GoliaszewskiM2(40-59lat)ŚREDNI
SrebrnaAwangarda.plPRZASNYSZ
51.Bartosz JaniewiczM1(19-39lat)ŚREDNI
JUNGHEINRICH.PLJarotyZapłacono
52.Jarosław WnukM2(40-59lat)ŚREDNI
Cyklo KwidzynKwidzyn
53.Filip JanickiJunior(14-18lat)ŚREDNI
brakLidzbarkZapłacono
54.Grzegorz BeńM1(19-39lat)ŚREDNI
OlsztynOlsztynZapłacono
55.Urszula KrukK1(19-39lat)ŚREDNI
OlsztynOlsztynZapłacono
56.Sebatian RogaskiM1(19-39lat)DŁUGI
SKLEP RYBNY DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
57.Daniel SkibińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
KKS Masters BrodnicaBrodnicaZapłacono
58.Waldemar CzarnotaM2(40-59lat)ŚREDNI
Cyklo KwidzynKwidzyn
59.Łukasz ZielińskiM1(19-39lat)DŁUGI
3GravityBożenkowoZapłacono
60.Jacek JelińskiM2(40-59lat)ŚREDNI
Grupa Rowerowa PrzasnyszPrzasnyszZapłacono
61.Dominika MichalakK1(19-39lat)DŁUGI
Trigar MTB TeamGdańskZapłacono
62.Anna OstrowskaK2(40lat+)ŚREDNI
T4B Bike TeamChorzele
63.Grzegorz OstrowskiM2(40-59lat)DŁUGI
T4B Bike TeamChorzele
64.Danuta BadowskaK2(40lat+)ŚREDNI
Golubsko-Dobrzynskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
65.Maciej DrozdM2(40-59lat)ŚREDNI
.Golub-DobrzyńZapłacono
66.Dominik JakubowskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
KOMOBIKE SCOTTBrodnica
67.Andrzej KaczyńskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Salon Rowerowy KolarzJaśLubawaZapłacono
68.Sebastian PodlińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Salon Rowerowy KolarzJaśLubawa
69.Andrzej OchockiM2(40-59lat)ŚREDNI
K.K.S. "MASTERS BRODNICA"BRODNICA
70.Tomasz JarczykM2(40-59lat)DŁUGI
RDLP Olsztyn MTB TeamOlsztynZapłacono
71.Andrzej RzepkaK2(40lat+)ŚREDNI
Team BrzozieWielki Głęboczek
72.Krzysztof GaćkowskiM2(40-59lat)DŁUGI
LKK Ziemia LubawskaIława
73.Joanna RzymkowskaK1(19-39lat)ŚREDNI
Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
74.Grażyna MierzejewskaK1(19-39lat)ŚREDNI
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
75.Henryk DembińskiM2(40-59lat)DŁUGI
LKK Ziemia LubawskaIława
76.Lukasz RóżańskiM1(19-39lat)DŁUGI
Trigar MTB TeamGdańskZapłacono
77.Rafał SZTUROM2(40-59lat)DŁUGI
SISU-OWB teamLUBICZ
78.Karol LontkowskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
indywidualnieLubawa
79.Tadeusz ModzelewskiM3(60lat+)ŚREDNI
amatorLidzbarkZapłacono
80.Andrzej KłodawskiM2(40-59lat)ŚREDNI
BRAKNowe Miasto Lubawskie
81.Mariusz OlchowyM2(40-59lat)DŁUGI
LOTTO TEAMOlsztynZapłacono
82.Daria KrzykalskaMini Wyścig Open
Górzno
83.Krzysztof SułowskiM2(40-59lat)DŁUGI
Ryn
84.Marcin MarchlewskiJunior(14-18lat)ŚREDNI
Salon Rowerowy KolarzJaśLubawaZapłacono
85.Tomasz LademannM2(40-59lat)ŚREDNI
brakGdańsk
86.Paweł ŁasińskiM2(40-59lat)DŁUGI
VISOTEC BrodnicaBrodnica
87.Michał WyżlicM1(19-39lat)DŁUGI
Komobike ScottLubawa
88.Tomasz KozyrskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Olsztyn
89.Jędrzej KordasM1(19-39lat)ŚREDNI
brakLidzbarkZapłacono
90.Kacper LeśnyM1(19-39lat)ŚREDNI
AmatorDziałdowoZapłacono
91.Mariusz KaczynskiM1(19-39lat)DŁUGI
Terra LubaviaNowe Miasto Lubawskie
92.Janusz BieleckiM1(19-39lat)ŚREDNI
niezrzeszonyLidzbarkZapłacono
93.Krzysztof TyszeckiM2(40-59lat)DŁUGI
PasłękPasłęk
94.Patryk CzaplińskiM1(19-39lat)ŚREDNI
brakLidzbarkZapłacono
95.Dawid JaroszewskiM1(19-39lat)DŁUGI
brak Nowe Miasto LubawskieZapłacono
96.Marianna MichalakK1(19-39lat)ŚREDNI
Has TeamŚwiecie
97.ADAM MURAWSKIM1(19-39lat)DŁUGI
Terra LubaviaNowe Miasto LubawskieZapłacono
98.Anna KruszyńskaK2(40lat+)ŚREDNI
OrkaMasters IławaLubawaZapłacono
99.Kacper BodenszacMini Wyścig Open
UKS Cykliści RypinŻuromin
100.Agnieszka JurkiewiczK1(19-39lat)ŚREDNI
RDLP Olsztyn MTB TeamOlsztynekZapłacono
101.Sebastian ŁamekM1(19-39lat)DŁUGI
has teamŚwiecie
102.Paweł KowalskiM2(40-59lat)DŁUGI
ALGOTECH PolskaWarszawa
103.Kamil ElertM1(19-39lat)ŚREDNI
brakLidzbarkZapłacono
104.Wojtek ZawodnikM2(40-59lat)ŚREDNI
brakLidzbarkZapłacono
105.Radosław RUCZYNSKIHYDROPRESS KM BIKE MTB TEAMElbląg
106.Grzegorz NiesiobędzkiM2(40-59lat)ŚREDNI
Lubawa
107.Artur PuchniarzM1(19-39lat)ŚREDNI
niezrzeszonyNowe Miasto Lubawskie
108.Przemysław FrejM1(19-39lat)ŚREDNI
Olsztyńskie Wodociągi - Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn
109.Marcin JankowskiM2(40-59lat)DŁUGI
Terra LubaviaLubawa
110.Kacper BałachowiczJunior(14-18lat)DŁUGI
Sępopol
111.Paweł PomaskiM1(19-39lat)DŁUGI
T4BCiechanów
112.Gawel GrabowskiM1(19-39lat)ŚREDNI
BrakBrodnica
113.Sławomir KarczewskiM2(40-59lat)ŚREDNI
niezrzeszonyDziałdowo
114.Tomasz WyżlicM2(40-59lat)ŚREDNI
TERRA LUBAVIALubawaZapłacono
115.Krzysztof SieńskiM1(19-39lat)ŚREDNI
Kolarski Klub Sportowy 'Masters Brodnica'Działdowo
116.Janusz TopyłaM2(40-59lat)ŚREDNI
niezrzeszonyBrobnica
117.Edmund SteckiewiczM2(40-59lat)ŚREDNI
KB Lech RypinRypin
118.Dariusz PacukM2(40-59lat)DŁUGI
PacukiToruń
119.Marcin NowakM1(19-39lat)ŚREDNI
BrakSztum
120.Michał RóżańskiM1(19-39lat)DŁUGI
TRIGAR MTB TEAMGdańskZapłacono